Pożyczki parabanki – Banknot.pl

O firmie

logo banknotBanknot.pl jest marką spółki akcyjnej Yes Finance z siedzibą w Warszawie oraz kapitałem zakładowym sięgającym 300 000 zł. Firma działa na polskim rynku usług pozabankowych od wielu lat i przez ten czas dała się poznać jako uczciwa i doświadczona instytucja. Proponuje rzadki w sektorze parabankowym produkt, a mianowicie odnawialną linię pożyczkową, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących na bieżąco korzystać ze środków finansowych. Wnioskowanie o pożyczki w Banknot.pl odbywa się tak samo jak w przypadku tradycyjnych chwilówek. Wystarczy dostęp do internetu oraz wypełnienie krótkiego formularza online. Weryfikacja danych klienta odbywa się za pomocą przelewu lub dzięki specjalnej szyfrowanej aplikacji Szybka Identyfikacja.

Ocena:
4 gwiazdki

Dane kontaktowe

Yes Finance S.A.
Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa
telefon: 22 213 89 10
adres mailowy: kontakt@banknot.pl
Godziny pracy BOK: od poniedziałku do piątku 09:00 – 18:00

wyślij wniosek o pożyczkę

Pożyczki pozabankowe na raty w Banknot.pl

Jak sama nazwa wskazuje, odnawialna linia pożyczkowa to stała możliwość dostępu do środków, których wartość rośnie lub maleje na naszym koncie w zależności od tego czy wpłacamy czy wypłacamy określoną kwotę pieniędzy. Każdy klienta ma zatem wielokrotną możliwość do korzystania z przyznanej gotówki. Maksymalna kwota pożyczki to 5 000 zł a okres kredytowania jest zawsze taki sam i wynosi 4 miesiące. Jeśli przykładowo wnioskodawca uzyska zobowiązanie finansowe w wysokości 2 000 zł na 4 miesiące, to za każdym razem, gdy będzie czerpał środki ze swojego konta, przyznany kapitał będzie się oczywiście automatycznie zmniejszał. Z kolei wpłata określonej sumy na rachunek bankowy powiększa tym samym dostępną pule środków. Każdą czynność (wypłatę i wpłatę) realizuje się przez specjalny panel, który udostępnia firma. Po zalogowaniu się do niego, klient posiada wgląd do tego, ile mu została środków na koncie. Zlecenie wypłaty przez panel na stronie internetowej banknot.pl powoduje, że pieniądze przelewane są na wskazany przez klienta rachunek bankowy.
Podsumowanie

 • odnawialna linia pożyczkowa
 • maksymalna kwota to 5 000 zł a okres kredytowania wynosi zawsze 4 miesiące
 • możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych środków

Reprezentatywny koszt obsługi pożyczki
RRSO = 192,5% dla pożyczki w wysokości 5 000 zł na 4 miesiące. Przy takim założeniu koszt miesięczny to 476,47 zł.

 • dla 3 000 zł na 4 miesiące koszt = 285,88 zł
 • dla 2 000 zł na 4 miesiące koszt = 190,59 zł
 • dla 1 000 zł na 4 miesiące koszt = 95,29 zł

Kto może zostać klientem Banknot.pl?

Z usług firmy mogą korzystać obywatele RP, którzy są w wieku od 18 do 70 lat i legitymują się dowodem osobistym. Ponadto mieszkają na terytorium Polski, dysponują własnym rachunkiem bankowym oraz nie mają negatywnych wpisów w bazach BIG i BIK.

Banknot weryfikuje następujące bazy dłużników
 • BIG InfoMonitor
 • ERIF BIG
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD
 • Biuro Informacji Kredytowej – BIK

Opinia o Banknot.pl

Firma Yes Finance stworzyła markę Banknot.pl by zaspokoić potrzeby finansowe konsumentów pragnących mieć stały dostęp do środków finansowych. Dzięki odnawialnej linii pożyczkowej mogą oni wielokrotnie korzystać z pieniędzy, które zostały im przyznane w formie pożyczki. To rzetelna instytucja, która nie wprowadza swoich klientów w błąd i w sposób klarowny dostarcza wszelkie niezbędne informacje na stronie internetowej. Należy także do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Opinia o Banknot.pl jest dobra.

znaczek ok

 1. pożyczki na raty do 5 000 zł bez zaświadczeń o dochodach
 2. stały okres kredytowania – 4 miesiące
 3. wielokrotne korzystanie ze środków na koncie bankowym
 4. pożyczki pozabankowe bez przelewania grosza
wyślij wniosek o pożyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top