Firmy pożyczkowe pozabankowe- LendOn raty

O firmie

logo lendon ratyLendOn to jedna z najbardziej lubianych i cenionych firm pozabankowych w Polsce. Znana przede wszystkim ze świadczenia chwilówek na 45 dni, rozpoczęła kampanie promującą pożyczki pozabankowe na raty. LendOn raty znane wcześniej pod nazwą Efino idealnie sprawdza się na realizację większych wydatków. Wygodny sposób regulowania należności oraz fakt, iż korzystamy z usług bezpiecznej i kompetentnej firmy jest chyba najlepszą zachętą do wybrania LendOn. Pożyczkodawcą jest spółka MDM Finance z siedzibą w Warszawie, której kapitał zakładowy wynosi 200 tysięcy złotych. Wszystkie dostępne produkty oferowane są przez internet i nie wymagają żadnych zaświadczeń o dochodach. Firma jest wieloletnim członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Ocena:
5 gwiazdek

Dane kontaktowe

LendOn.pl
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa, 02-305
infolinia: 22-388-6-444
adres mailowy: info@lendon.pl
Godziny pracy BOK: od poniedziałku do piątku 08:00 – 22:00, sobota i niedziela 09:00 – 18:00

wyślij wniosek o pożyczkę

Pożyczki pozabankowe na raty w LendOn

Firma pozabankowa LendOn udziela pożyczek ze spłatą długoterminową w wysokości od 1 000 do 10 000 zł. Okres kredytowania wynosi 3-24 miesięcy. Nowi klienci mogą aplikować maksymalnie o kwotę do 6 000 zł ze spłatą na 3-18 miesięcy. Każdy klient, który po raz pierwszy aplikuje o pożyczki pozabankowe w LendOn raty jest zobligowany do wypełnienia wniosku przez internet. Weryfikacja konta bankowego nie wymaga przelewania grosza i odbywa się za pomocą aplikacji Instantor. Czas oczekiwania na decyzję w sprawie udzielenia zobowiązania finansowego zamyka się zwykle w granicach kilkunastu minut (w godzinach pracy Biura Obsługi Klientów). Po zwróceniu w wyznaczonym terminie pożyczki wraz z kosztami jej obsługi, konsument może starać się o wyższą kwotę na dłuższy okres kredytowania. Pożyczkobiorca jest powiadamiany o terminie spłaty raty za pomocą wiadomości sms. W przypadku trudności z uregulowaniem zobowiązania finansowego na czas należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Nie ma możliwość wydłużenia okresu kredytowania.

Podsumowanie

 • pożyczki pozabankowe na raty w kwotach od 1 000 do 10 000 zł na 3-24 miesięcy
 • maksymalna kwota dla nowych klientów to 6 000 zł a czas spłaty 18 miesięcy

Reprezentatywny koszt obsługi pożyczki
RRSO = 105% dla pożyczki w wysokości 10 000 zł na 24 miesiące. Przy takim założeniu rata wynosiła od 808 zł.

 • dla 5 000 zł na 24 miesiące rata = 404 zł
 • dla 5 000 zł na 12 miesięcy rata = 666 zł
 • dla 3 000 zł na 12 miesięcy rata = 400 zł

Jakie warunki należy spełnić by ubiegać się o pożyczki w LendOn raty?

LendOn raty świadczy pożyczki obywatelom Polski, którzy są na stałe zameldowani w kraju i ukończyli 21 rok życia. Ponadto pożyczkobiorca winien posiadać źródło dochodu oraz własne konto bankowe.

LendOn raty weryfikuje następujące bazy dłużników
 • BIG InfoMonitor
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej – KBIG
 • ERIF BIG
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD
 • Biuro Informacji Kredytowej – BIK

Opinia o LendOn raty

Znana głównie z udzielania pożyczek krótkoterminowych firma pozabankowa LendOn raty w roku 2018 oferuje także nowy produkt – pożyczki na raty. Dzięki przejrzystości stron internetowej oraz dostępności wszelkich niezbędnych informacji na temat zobowiązań finansowych, każdy klient może być pewny, że zostanie uczciwie potraktowany. Koszty obsługi pożyczek są nieco wygórowane, lecz szybkość z jaką świadczą swoje usługi firma rekompensuje ten minus. Opinia o LendOn raty jest bardzo dobra.

znaczek ok

 1. pożyczki na raty do 10 000 zł bez zaświadczeń o dochodach
 2. pożyczki pozabankowe na 3-24 miesięcy
 3. szybka wypłata środków na konto
 4. pożyczki pozabankowe bez przelewania grosza
wyślij wniosek o pożyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top