Pożyczka pozabankowa ratalna online w Monedo Now

O firmie

logo monedo nowMonedo Now jest członkiem hamburskiej firmy Kreditech, która obsługuje prawie 3 miliony klientów na całym świecie. Świadczy pożyczki pozabankowe z elastycznymi warunkami spłaty, które dostępne są online. W naszym kraju działa od roku 2015, jako jedna z niewielu instytucji obsługujących osoby od 18 roku życia. Firma zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa, wszystkie dane są specjalnie szyfrowane i nie następuje ich przechowywanie po wygaśnięciu umowy o pożyczkę.
Ocena:
4 gwiazdki

Dane kontaktowe

Kreditech Sp. z o o
ul. Prosta 32
00-838 Warszawa
telefon: 12 881 12 09
adres mailowy: info@now.monedo.pl
Godziny pracy BOK: od poniedziałku do piątku 08:00 – 20:00

wyślij wniosek o pożyczkę

Parabanki na raty – Monedo Now

Firma udziela zobowiązań finansowych w kwotach od 1 500 do 10 000 zł na 6-24 miesięcy. Każdy klient ma sposobność uregulowania całego zobowiązania finansowego przez wyznaczonym terminem.Warto także uprzednio sprawdzić, czy spłacając przedterminowo całą kwotę na pewno nie zostaną naliczone koszty obsługi pożyczki z warunków umowy, przy wcześniej założonym okresie kredytowania. Nie ma możliwości wydłużenia czasu spłaty, ale klient MonedoNow ma szansę zaciągnięcie dwóch zobowiązań jednocześnie. To czy tak się stanie zależy od jego zdolności kredytowej. Decyzja o udzieleniu lub odmowie przyznania pożyczki podejmowana jest na podstawie wniosku bez konieczności przedkładania żadnych zaświadczeń czy dodatkowych dokumentów. MonedoNow nie wymaga także żadnych zastawów czy poręczycieli.
Podczas procesu aplikowania o kredyt, klient będzie mógł samodzielnie ustalić dzień spłaty i wysokość raty. Umowa o pożyczkę zostanie przekazana mu drogą elektroniczna i podpisana przezeń online.
Podsumowanie

 • kredyty pozabankowe na raty w kwotach od 1 500 do 10 000 zł
 • czas na spłatę to maksymalnie 24 miesiące
 • pierwsza pożyczka do 10 000 zł

Reprezentatywny koszt obsługi pożyczki
RRSO = 104,66% dla pożyczki w wysokości 10 000 zł na 24 miesiące. Przy takim założeniu rata miesięczna wynosi od 793 zł.

 • dla 5 000 zł na 24 miesiące rata = 408 zł
 • dla 5 000 zł na 12 miesięcy rata = 668 zł
 • dla 3 000 zł na 12 miesięcy rata = 407 zł

Kto może zostać klientem firmy MonedoNow

Z serwisu pożyczkowego mogą korzystać jedynie obywatele Polski, którzy na stałe mieszkają na terytorium kraju. Ponadto winni mieć ukończony 18 rok życia i legitymować się dowodem osobistym. Niezbędne są także: konto bankowe oraz adres mailowy.

MonedoNow sprawdza następujące bazy dłużników
 • BIG InfoMonitor
 • ERIF BIG
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD
 • Biuro Informacji Kredytowej – BIK

Opinia o MonedoNow

MonedoNow jest produktem międzynarodwej grupy finansowej Kreditech, która obsługuje klientów w wielu krajach. Atutami jej usług są szybki pożyczki pozabankowe na raty, bez żadnych zaświadczeń, adresowane również do osób pełnoletnich. Jednak z drugiej strony koszty obsługi pożyczek wydają się zbyt wysokie, a także nie ma jasności czy klient, który ureguluje pożyczkę przez wyznaczonym terminem zapłaci w istocie mniej niż w przypadku standardowo obowiązujących warunków kredytowania. Dlatego opinia o MonedoNow plasuje się między przeciętną a dobrą.
znaczek ok

 1. czas na uregulowanie pożyczek 6-24 miesięcy
 2. maksymalna kwota to 10 000 zł
 3. bez zaświadczeń o dochodach
wyślij wniosek o pożyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top