Pożyczka pozabankowa na raty w Aasa

O firmie

logo aasaMiędzynarodowa firma Aasa specjalizująca się w udzielaniu kredytów pozabankowych na raty pojawiła się na polskim rynku w roku 2012. Dzięki wysokiej jakości usług oraz odpowiedzialności biznesowej nie straciła swojej pozycji w czasie kryzysu gospodarczego. Dzisiaj możemy korzystać z jej produktów ratalnych na 24 miesiące, oferta adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Spółka została odznaczona certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo wydawanym przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor a w roku 2016 uznano jej produkt za pożyczkę ratalną roku. Jest także członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowej. Jej kapitał zakładowy wynosi 42 miliony złotych.
Ocena:
4 gwiazdki

Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
infolinia: 801 40 40 40, 22 4 600 300
adres mailowy: info@aasapolska.pl
Godziny pracy BOK: od poniedziałku do piątku 08:00 – 19:00

wyślij wniosek o pożyczkę

Pożyczki pozabankowe na raty w Aasa

Aasa udziela pożyczek pozabankowych przez internet w kwotach od 1 000 do 10 000 zł. Maksymalny dostępny czas na spłatę wynosi 24, minimalny zaś 12 miesięcy. Wysokość pierwszej pożyczki nie jest ograniczona, zatem nowi klienci mogą wnioskować online o najwyższą sumę. Istnieje także sposobność skorzystania z tzw. wakacji kredytowych czyli miesięcznej przerwy w zwrocie zobowiązania finansowego. Natomiast dzięki specjalnej aplikacji mobilnej klient może zlecić polecenie przelewu i kontrolować, czy jego raty zostały pobrane. W ten sposób nie musi pamiętać o nadchodzącym terminie zwrotu należności. O kolejną pożyczkę należy ubiega się po uregulowaniu wcześniejszej, przy czym jeśli zgodnie z harmonogramem spłaca comiesięczne rat i posiada zdolność kredytową może wnioskować o drugi kredyt pozabankowy w Aasa.
Osoby prowadzące działalność gospodarczą mają szansę aplikować o pożyczki do kwoty 20 000 zł na 1-36 miesięcy, zaś te które zaczynają własny biznes, do 10 000 zł. Do tego celu instytucja nie wymaga żadnych zabezpieczeń, dokumentów księgowych czy rejestracyjnych.
Podsumowanie

 • pożyczki na raty w kwotach od 1 000 do 10 000 zł
 • okres kredytowania wynosi 12-24 miesięcy
 • brak limitu na pierwszą pożyczkę

Reprezentatywny koszt obsługi pożyczki
RRSO = 79,48% dla pożyczki w wysokości 10 000 zł na 24 miesiące. Przy takim założeniu rata miesięczna wynosi od 723,12 zł.

 • dla 5 000 zł na 24 miesiące rata = 367,80 zł
 • dla 5 000 zł na 12 miesięcy rata = 603,75 zł
 • dla 3 000 zł na 12 miesięcy rata = 372,25 zł

Jakie warunki należy spełnić by ubiegać się o pożyczki w Aasa

Potencjalny klient firmy winien posiadać polskiego obywatelstwo i mieszkać na stałe na terytorium kraju, być w wieku od 20 do 80 lat i uzyskiwać stałe dochody. Ponadto musi dysponować własnym rachunkiem bankowym i nie może widnieć w rejestrze dłużników.

Aasa weryfikuje następujące bazy dłużników
 • BIG InfoMonitor
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej – KBIG
 • ERIF BIG
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD
 • Biuro Informacji Kredytowej – BIK

Opinia o Aasa

Aasa jest jedną z największych instytucji pożyczkowych działających w naszym kraju. Cechuje ją duże doświadczenie w udzielaniu zobowiązań finansowych oraz wysoka jakość obsługi. Koszty pożyczek pozabankowych na raty nie są wygórowane, choć minimalny okres spłaty wynoszący 12 miesięcy jest zbyt długi dla wielu pożyczkobiorców. Skarżą się oni również na wysoką opłatę przygotowawczą, która wprawdzie wliczona jest w comiesięczne raty lecz przy wcześniejszym zwrocie kredytu musi być uregulowana jednorazowo. Aasa jednak jasno wyłuszcza warunki uzyskania pożyczki. Dlatego opinia o Aasa jest dobra.
znaczek ok

 1. pożyczki na raty do 10 000 zł
 2. okres kredytowania wynosi 12-24 miesięcy
 3. możliwość wypłaty pożyczki czekiem Giro
wyślij wniosek o pożyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top