Firmy pożyczkowe pozabankowe – Hapi pożyczki

O firmie

logo hapi pożyczkiHapi pożyczki to serwis internetowy specjalizujący się w udzielaniu kredytów pozabankowych na raty. Pożyczkodawcą jest spółka IPF Finance, właściciel portali Loans4Players czy Lekka pożyczka. Firma udziela chwilówek także w weekendy. Co więcej dostosowuje wysokość rat pożyczki do zdolności kredytowej klientów. Każdy z nich ma także możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, jeśli będzie potrzebował czasowego zawieszenie spłaty. Hapi pożyczki proponują również program opieki medycznej, którego koszt wynosi 30 zł miesięcznie (1 zł dziennie). Firma wymaga od wnioskodawcy posiadania regularnego udokumentowanego dochodu, który umożliwi mu zwrot zaciągniętej pożyczki w wyznaczonym terminie.
Ocena:
4 gwiazdki

Dane kontaktowe

IPF Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa
telefon: 22 395 85 87
adres mailowy: bok@hapipozyczki.pl
Godziny pracy BOK: od poniedziałku do piątku 08:00 – 20:00, soboty i niedziele 09:00 – 17:00

wyślij wniosek o pożyczkę

Pożyczki pozabankowe na raty online w Hapi pożyczki

Osoby zainteresowane usługami Hapi pożyczki mogą aplikować o kredyty pozabankowe na raty w kwotach od 800 do 25 000 zł na 3-48 miesięcy. Pierwsza pożyczka, adresowana do nowych klientów, którzy nie spłacają aktualnie zobowiązania finansowego wobec spółki IPF Polska, udostępniana jest na warunkach promocyjnych. Cechuje ją niski koszt obsługi, bowiem rata zaciągniętego zobowiązania jest niższa niż wielu kredytów gotówkowych świadczonych przez banki (RRSO = 9,72%). Ostateczna ich wysokość zależy od zdolności i wiarygodności kredytowej wnioskodawcy. Istnienie możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, które polegają na czasowym zawieszeniu spłaty miesięcznych rat. Pożyczki pozabankowe na raty można także uregulować wcześniej, przed pierwotnym terminem, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. Każda zwrócona na czas chwilówka buduje pozytywną historię kredytową pożyczkobiorcy.

Podsumowanie

 • pożyczki na raty przez internet w kwotach 800-25 000 zł
 • okres kredytowania wynosi 3-48 miesięcy
 • pożyczka dla nowych klientów najtańsza na rynku usług pozabankowych

Reprezentatywny koszt obsługi pożyczki
RRSO = 9,72% dla pożyczki w wysokości 25 000 zł na 48 miesięcy dla nowych klientów. Przy takim założeniu rata miesięczna wynosi od 625,84 zł.

 • dla 15 000 zł na 48 miesięcy rata = 375,50 zł
 • dla 10 000 zł na 48 miesięcy rata = 250,34 zł
 • dla 10 000 zł na 36 miesięcy rata = 319,78 zł
 • dla 5 000 zł na 24 miesiące rata = 229,34 zł

Kto może zostać klientem instytucji pozabankowej Hapi pożyczki?

Oferta adresowana jest do obywateli RP, którzy mieszkają na stałe na terytorium kraju i są osobami pełnoletnimi. DO aplikowania o pożyczki niezbędny jest dowód osobisty, własne konto bankowe oraz udokumentowany dochód.

Hapi pożyczki weryfikuje następujące bazy dłużników
 • BIG InfoMonitor
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej – KBIG
 • ERIF BIG
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD
 • Biuro Informacji Kredytowej – BIK

Opinia o Hapi pożyczki

Firma, dzięki reklamom w telewizji oraz łatwo wpadającej w pamięć nazwie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek pożyczek pozabankowych. W roku 2018 liderowała w rankingu money.pl „Pożyczka dla nowych klientów”. Jako jedna z niewielu firm może zaproponować produkty tańsze niż kredyty gotówkowe w instytucjach bankowych. Jednak należy pamiętać, iż ostateczna wysokość raty jest uzależniona od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy a oferta adresowana wyłącznie do osób mających udokumentowany dochód. Ostateczny koszt obsługi zobowiązania finansowego zostanie przedstawiony dopiero po złożeniu wniosku o pożyczkę. Niemniej, opinia o Hapi pożyczki jest dobra.
znaczek ok

 1. pożyczki pozabankowe na raty do 25 000 zł
 2. okres kredytowania wynosi 3-48 miesięcy
 3. najtańsza pożyczka na raty dla nowych klientów
 4. wakacje kredytowe
wyślij wniosek o pożyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top