Pożyczki – parabanki. Zaplo

O firmie

logo zaploZaplo jest częścią grupy kapitałowej 4finance Group, która jest właścicielem wielu firm pożyczkowych na całym świecie. Specjalizuje się w udzielaniu kredytów pozabankowych ze spłatą ratalną. Aplikowanie o pożyczki odbywa się online i nie jest potrzebny do tego celu żaden dodatkowy dokument z wyjątkiem dowodu osobistego. Weryfikacja danych klinta odbywa się za pomocą przelewu 1 grosza na wskazany numer konta bankowego firmy lub za pośrednictwem bezpłatnej usługi Instantor. Pieniądze można uzyskać nawet w 15 minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji, jeśli klient posiada konto bankowe w jednej z następujących instytucji:PKO BP, Alior Bank, Bank Millennium, Getin Bank lub mBank. Zaplo należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Kapitał zakładowy spółki wynosi 5 milionów złotych.
Ocena:
4 gwiazdki

Dane kontaktowe

Zaplo sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa
infolinia: 221 333 888, 222 673 000
adres mailowy: kontakt@zaplo.pl
Godziny pracy BOK: od poniedziałku do piątku 08:00 – 22:00, soboty i niedziele 08:00 – 20:00

wyślij wniosek o pożyczkę

Pożyczka pozabankowa na raty w Zaplo

Spólka Zaplo jest właścicielem serwisu internetowego, w którym udostępnia internautom pożyczki na raty bez zaświadczeń o dochodach. Maksymalna kwota zobowiązania finansowego wynosi 15 000 zł, minimalna zaś 1 000 zł. Nie ma limitu ograniczającego wysokość pożyczki dla nowych klientów, zatem mogą się oni ubiegać nawet o najwyższą sumę. Okres kredytowania sięga 36 miesięcy, przy czym nie może być krótszy od 3 miesięcy. W przypadku trudności z uregulowaniem raty w wyznaczonym terminie należy niezwłocznie skontaktować się z BOK. Istnieje bowiem możliwość zmiany harmonogramu spłat (wakacje kredytowe). Ponadto każdy klient ma sposobność skorzystać z powiadomień o zbliżającym się czasie zwrot raty miesięcznej i jest to usługa całkowicie bezpłatna. Wszelkie informacje o stanie zadłużenia oraz zaciągniętych pożyczkach dostępne są także w aplikacji mobilnej Zaplo.

Podsumowanie

 • pożyczki pozabankowe na raty w kwotach od 1 000 do 15 000 zł
 • okres kredytowania wynosi 3-36 miesięcy
 • brak limitu na pierwszą pożyczkę

Reprezentatywny koszt obsługi pożyczki
RRSO = 78,6% dla pożyczki w wysokości 15 000 zł na 36 miesięcy. Przy takim założeniu rata miesięczna wynosi od 900,68 zł.

 • dla 10 000 zł na 36 miesięcy rata = 600,45 zł
 • dla 10 000 zł na 24 miesiące rata = 815,62 zł
 • dla 5 000 zł na 24 miesiące rata = 407,88 zł

Kto może zostać klientem instytucji pozabankowej Zaplo?

Firma pozabankowa Zaplo nie wymaga żadnych zaświadczeń o dochodach czy zastawów, jednak by aplikować o pożyczki należy być obywatelem RP, na stałe mieszkającym na terytorium kraju, w wieku od 21 do 75 lat, który dysponuje własnym kontem bankowym i nie posiada negatywnej historii kredytowej.

Zaplo.pl weryfikuje następujące bazy dłużników
 • BIG InfoMonitor
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej – KBIG
 • ERIF BIG
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD
 • Biuro Informacji Kredytowej – BIK

Opinia o Zaplo

Zaplo udziela pożyczek na raty i jest częścią dużej grupy finansowej o zasięgu międzynarodowym 4finance Group. W Polsce firmę ceni się przede wszystkim za przejrzyste zasady udzielania zobowiązań finansowych, brak jakichkolwiek ukrytych kosztów oraz szybkość z jaką realizowane są usługi. Wprawdzie ceny za produkty oferowane w Zaplo.pl wydają się nieco zbyt wysokie, instytucja nie wymaga od potencjalnych klientów żadnych zaświadczeń, zabezpieczeń czy poręczeń. Ponadto dzięki wielu godzinom pracy BOK w tygodniu, wnioski rozpatrywane są niemal o każdej porze. Dlatego opinia o Zaplo jest dobra.
znaczek ok

 1. pożyczki na raty do 15 000 zł bez zaświadczeń o dochodach
 2. okres kredytowania wynosi 3-36 miesięcy
 3. pożyczki pozabankowe bez przelewania grosza
wyślij wniosek o pożyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top