Najnowsze firmy pożyczkowe – Superrata

O firmie

logo super rataKredytodawcą Superrata jest spółka AIQLABS odpowiadająca również za zobowiązania finansowe w firmie Super Grosz. Adresatami usług Superrata mają być konsumenci, którzy preferują elastyczną spłatę pożyczek, w niewielkich kwotach dopasowana do swojej zdolności kredytowej. Dzięki ofercie szybkich pożyczek, klienci mogą aplikować o wybraną sumę pieniędzy z dowolnego miejsca, również z użyciem telefonu komórkowego. Środki finansowe przesyłane są na wskazany przez pożyczkobiorcę rachunek bankowy niemal natychmiast po akceptacji wniosku o pożyczkę. Firma odznaczona Certyfikatem „Firma Wiarygodna Finansowo”.
Ocena:
4 gwiazdki

Dane kontaktowe

Superrata
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
telefon: 22 102 16 00
adres mailowy: kontakt@superrata.pl
Godziny pracy BOK: od poniedziałku do piątku 08:00 – 20:00, soboty 09:00 – 17:00

wyślij wniosek o pożyczkę

Kredyt pozabankowy na raty w Superrata

W Superrata konsumenci mogą skorzystać z pożyczek pozabankowych na rat do 6 000 zł z dość długim okresem kredytowania sięgającym 30 miesięcy. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 000 zł zaś czas spłaty 12 miesięcy. Osoby zainteresowane dwoma zobowiązania finansowymi jednocześnie, mogą aplikować o drugą pożyczkę przy terminowej spłacie trzech pierwszych rat tej aktualnie regulowanej. Ponadto kredyt można zwrócić w całości przed wyznaczonym w umowie czasem, lecz nie ma sposobności wydłużenia okresu kredytowania. Nie jest to chyba jednak konieczne zważywszy na fakt oferowania przez Superrata produktów finansowych nawet na 2,5 roku. Firma udziela pożyczek pozabankowych bez zaświadczeń o zarobkach, na dowód. Nie są potrzebne także żadne zastawy lub poręczenia. Każda zwłoka w zwrocie długu będzie skutkowała naliczeniem karnych odsetek (14% w skali roku).

Podsumowanie

 • kredyt na raty bez zaświadczeń do 6 000 zł
 • okres spłaty pożyczki to maksymalnie 30 miesięcy, minimalnie 12 miesięcy
 • nowi klienci do 6 000 zł

Reprezentatywny koszt obsługi pożyczki
RRSO = 96,84% dla pożyczki w wysokości 6 000 zł na 30 miesięcy. Przy takim założeniu rata miesięczna wynosi od 426,87 zł.

 • dla 5 000 zł na 30 miesięcy rata = 355,72 zł
 • dla 5 000 zł na 24 miesiące rata = 407,81 zł
 • dla 3 000 zł na 12 miesięcy rata = 401,25 zł
 • dla 1 000 zł na 12 miesięcy rata = 133,75 zł

Kto może zostać klientem Superrata?

Oferta pożyczek na raty adresowana jest dla osób w wieku od 21 lat, którzy na stałe mieszkają w Polsce i legitymują się dowodem osobistym. Należy także posiadać stałe źródło dochodów oraz brak negatywnych wpisów w bazach BIG i BIK.

Superrata weryfikuje klientów w bazach
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej – KBIG
 • BIG InfoMonitor
 • ERIF BIG
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD
 • Biuro Informacji Kredytowej – BIK

Opinia o Superrata

Oferta Superrata to szybkie kredyty przez internet. Długi czas spłaty sprawia, że każdy kredytobiorca może z powodzeniem dostosować wysokość miesięcznej raty do swojej zdolności kredytowej. Z drugiej strony oprocentowanie pożyczek nie prezentuje się zbyt zachęcająco, dlatego ich koszty są naszym zdaniem zbyt wysokie. Niemniej Superrata nie ukrywa żadnych kosztów a możliwość aplikowania o pożyczki bez zaświadczeń sprawia, że grono klientów firmy jest tak solidne. Opinia o Superrata jest dobra.
znaczek ok

 1. pożyczki w kwotach od 1 000 do 6 000 zł
 2. długi okres kredytowania do 30 miesięcy
 3. bez zaświadczeń o dochodach
wyślij wniosek o pożyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top